ZAPRASZAMY!

Odsłony

dzisiaj: _
łącznie: _

2.2 - OSP w Świętej — kopiaDom Strażaka został oddany do użytku przez ówczesnego Premiera Waldemara Pawlaka w 1994 roku. Parter podzielony jest na część garażową i gospodarczą OSP w Świętej oraz na część nazywaną „barem”. Piętro budynku to klimatyzowana sala wiejska, mieszcząca około 150 osób.

Informujemy o możliwości wynajmowania pomieszczeń znajdujących się w Domu Strażaka w Świętej: sali wiejskiej i „baru”. Sala wiejska wyposażona jest w układ klimatyzacyjny, dysponuje naczyniami, zapleczem kuchennym oraz dużą chłodnią. Jest to doskonałe miejsce do zorganizowania wesel, przyjęć, urodzin, rocznic oraz imprez kulturalno-oświatowych.

Część gospodarcza Domu Strażaka:

Zachęcamy do wynajęcia pomieszczeń Domu Strażaka!

Zapraszamy do kontaktu z opiekunem sali:
dh Andrzej Białczyk

Sala wiejska 1

Sala Wiejska

Sala wiejska 2

Sala wiejska 4

Sala wiejska 3

Sala wiejska 5

Pojemna chłodnia

Sala wiejska 6

Klimatyzator na sali

Regulamin wynajmu pomieszczeń w Domu Strażaka

Część garażowa Domu Strażaka:

Najwięcej czasu druhowie spędzają w części garażowej. W jej skład wchodzi biuro, dwa stanowiska garażowe, warsztat oraz pomieszczenie socjalne. Obecnie w „nowym boksie” garażowany jest ciężki MAN, natomiast stary boks po opuszczeniu naszej jednostki przez Stara 244, pozwala druhom na swobodne przygotowanie się do działań.

Nowy boks garażowy

Stary boks garażowy