Dom Strażaka

Dom Strażaka został oddany do użytku przez ówczesnego Premiera Waldemara Pawlaka w 1994 roku.
Parter podzielony jest na część garażową i gospodarczą OSP w Świętej oraz na część nazywaną „barem”.
Piętro budynku to klimatyzowana „sala wiejska”, mieszcząca 150 osób.

Informujemy o możliwości wynajmowania pomieszczeń znajdujących się w Domu Strażaka w Świętej: „sali wiejskiej” i „baru”. Sala wiejska wyposażona jest w układ klimatyzacyjny, dysponuje naczyniami, zapleczem kuchennym oraz dużą chłodnią.
Jest to doskonałe miejsce do zorganizowania wesel, przyjęć, urodzin, rocznic oraz imprez kulturalno-oświatowych.

Część gospodarcza Domu Strażaka:

Zachęcamy do wynajęcia pomieszczeń Domu Strażaka!

Zapraszamy do kontaktu z opiekunem sali:
dh Andrzej Białczyk

Sala wiejska 1
Sala Wiejska
Sala wiejska 2
Sala wiejska 4
Sala wiejska 3
Sala wiejska 5
Pojemna chłodnia

Regulamin wynajmu pomieszczeń w Domu Strażaka

Część garażowa Domu Strażaka:

Najwięcej czasu druhowie spędzają w części garażowej. W jej skład wchodzi biuro, dwa stanowiska garażowe, warsztat oraz pomieszczenie socjalne. Obecnie w „nowym boksie” garażowany jest ciężki M.A.N. oraz PG-8, natomiast „stary boks” po opuszczeniu naszej jednostki przez Stara 244, od 2020 roku jest zajmowany przez lekki IVECO Daily.

Nowy boks garażowy
Stary boks garażowy